ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIREGłos Enei
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


CENTRUM PRASOWE
22.06.2016r. 13:35

Raport obejmuje swoim zakresem całą grupę kapitałową, w kształcie, w którym jest ona konsolidowana w sprawozdaniu finansowym. Ujmuje on więc jednostkę dominującą grupy kapitałowej, tj. spółkę LW Bogdanka SA, jej spółkę zależną Łęczyńską Energetykę sp. z o.o. oraz trzy mniejsze spółki (RG Bogdanka sp. z o.o., EkoTrans Bogdanka sp. z o.o., MR Bogdanka sp. z o.o.).
07.06.2016r. 15:28

Bogdanka integruje się z Eneą, stając się centrum kompetencyjnym wydobycia węgla w Grupie. Członkowie zarządu Enei rozmawiali dziś na ten temat z pracownikami Bogdanki. Spotkali się także z liderami związków zawodowych i zjechali na poziom – 960 m, aby obejrzeć proces wydobycia węgla
Enea
18.05.2016r. 16:19

Tajemnice mechanizmów rynku energii poznawali studenci poznańskich uczelni, którzy zmierzyli się w konkursie o nagrodę Prezesa Enei. Najlepszy okazał się zespół z Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza, który przeprowadził trudne analizy dotyczące kształtowania cen energii i błyskotliwie zaprezentował efekty swojej pracy.
Enea
06.04.2016r. 09:41

Prawie 160 strażaków z całej Wielkopolski wzięło udział w szkoleniu prowadzonym przez pracowników Enei Operator. Zajęcia dotyczyły zagrożeń w pobliżu infrastruktury energetycznej w czasie prowadzenia akcji ratowniczo-gaśniczych. Szkolenie zorganizowane zostało z inicjatywy wielkopolskiej Państwowej Straży Pożarnej.
Enea
29.03.2016r. 11:18

Enea
Wichury i gwałtowne burze są najczęstszą przyczyną przerw w dostawach prądu. Połamane drzewa zrywają linie, uszkadzają słupy energetyczne i w konsekwencji powodują nawet rozległe awarie sieci. Wtedy do akcji wkraczają monterzy pogotowia energetycznego. Sprawne i szybkie przywrócenie zasilania zależy nie tylko od sprzętu i wyszkolenia, ale przede wszystkim od zgrania i umiejętności całej ekipy – od „Mocy w ludziach”.
02.12.2015r. 17:35

W mikołajkowy weekend Enea zainauguruje w Poznaniu cykl zimowych imprez „ENERGIA+ Iskrzące Emocje”. Na lodowisku w centrum miasta pojawi się specjalny truck z atrakcjami. Ciężarówka w kolejne weekendy odwiedzi kilkanaście miast w całym kraju. Rodzinnej zabawie towarzyszy konkurs „Gwiezdne Niebo”, w którym do wygrania jest wycieczka do Legolandu.
Enea
16.11.2015r. 18:03

Susza hydrologiczna i utrzymujący się nienaturalnie niski stan wody w Wiśle zagraża bezpieczeństwu energetycznemu Warszawy i Mazowsza. Dlatego, kierując się nadrzędnym interesem publicznym, Enea Wytwarzanie rozpoczęła prace nad budową tymczasowego progu podpiętrzającego na Wiśle.
Enea
01.10.2015r. 14:13

Enea
Do ścisłego finału wybrano pięć projektów, które powalczą o milion złotych. Ich autorzy zaprezentują teraz bezpośrednio proponowane technologie i rozwiązania, a pomysły zostaną poddane ostatecznej weryfikacji. Ogłoszenie wyników konkursu zaplanowano na 30 października.
14.09.2015r. 12:20

Na początku września w Łagowie odbyła się zorganizowana przez Eneę Operator „Konferencja Prace Pod Napięciem”, która była podsumowaniem właśnie zakończonego w spółce, pięcioletniego projektu propagującego, wdrażającego i upowszechniającego prace pod napięciem. Spotkanie było również okazją do podsumowania czterech edycji konkursu na najlepszą brygadę elektromonterską, pracującą na sieci bez wstrzymywania dostaw energii elektrycznej a także doskonałą okazją do spotkania osób z branży energetycznej, dyskusji i wymiany doświadczeń.
Enea
23.07.2015r. 06:30

Enea zaprasza do udziału w konkursie „Energia+!nnowacje”, który promuje innowacyjne inicjatywy w polskiej gospodarce.
Eneacire
©2002-2018
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE