ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIREGłos Enei
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


CENTRUM PRASOWE
18.06.2014r. 10:51

17 czerwca w Warszawie odbyło się seminarium pt. „Rynki mocy w Polsce - kluczowe aspekty prawne, techniczne i ekonomiczne”. Inicjatorem wydarzenia była ENEA S.A., a współorganizatorem DM BZ WBK. Spotkanie dedykowane było przedstawicielom TFI, OFE i domów maklerskich. W seminarium wzięło udział 22 reprezentantów instytucji finansowych.
Enea
03.06.2014r. 05:44

W kategorii Mecenas Kultury nagrodę otrzymał Klub Mecenasów Muzeum Łazienki Królewskie w Warszawie, którego Enea jest członkiem. Minister Bogdan Zdrojewski docenił wkład czterech firm w rozwój tego ważnego dla Polaków miejsca.
Enea
13.03.2014r. 09:17

W trosce o poprawę efektywności energetycznej, spółka Enea Operator zaangażowała się w projekt „Ekokreatywne firmy – nowe kompetencje – czysty zysk”, finansowany ze środków Unii Europejskiej. Dzięki tej inicjatywie, właściciele małych i średnich firm, przyłączonych do sieci Enea Operator, mogą skorzystać z bezpłatnych usług audytowych, służących obniżeniu kosztów i strat energii w przedsiębiorstwie.
Enea
28.02.2014r. 10:00

Jednym z priorytetów Enea Operator jest dbałość o bezpieczeństwo zarówno pracowników, jak i osób postronnych. W spółce od lat realizowany jest program ratownictwa przedmedycznego, pojazdy pogotowia energetycznego wyposażone są w ponadstandardowy sprzęt ratujący życie. Teraz przyszedł czas na umieszczanie w pojazdach służbowych kart ratowniczych. W ślad za Enea Operator poszły również inne spółki grupy Enea, m.in. Zakład Transportu.
Enea
17.02.2014r. 12:18

Spółka Enea Operator ogłasza konkurs na najlepszą pracę doktorską, magisterską lub inżynierską o tematyce energetycznej. Konkurs rusza dzisiaj 17 lutego. Oceny i wyboru zwycięskich prac dokona Rada Naukowa ENEA Operator. Autor najlepszej pracy może wygrać 7000 zł.
Enea
17.01.2014r. 14:01

W poniedziałek 13 stycznia odbyła się robocza wizyta Wiceminister Gospodarki, Handlu i Przemysłu Japonii Midori Matsushima w ENEA Wytwarzanie w Kozienicach.
03.12.2013r. 09:04

„Energetyka przygraniczna Polski i Niemiec – doświadczenia i perspektywy” już na dobre wpisała się w branżowy kalendarz konferencyjny. Nie inaczej było w tym roku. W listopadzie odbyła się jubileuszowa, dziesiąta już edycja konferencji przygranicznej. To już dziesięć lat polsko-niemieckiego dialogu w branży energetycznej, który rozpoczął się od momentu wejścia Polski do Unii Europejskiej.
Enea Operator
29.11.2013r. 05:22

Trzecia co do wielkości grupa energetyczna w kraju obchodzi rocznicę działalności pod marką Enea. Grupa Enea to nowoczesny sprzedawca, dystrybutor i wytwórca energii elektrycznej. W obszarze sprzedaży zaufało jej ponad 2,4 mln Klientów indywidualnych i biznesowych. Sieć dystrybucyjna firmy pokrywa 20 proc. powierzchni Polski, a prawie 8 proc. energii wytwarzanej w kraju pochodzi z elektrowni Grupy. Enea zatrudnia w sumie ponad 10 tysięcy specjalistów.
Enea
03.11.2013r. 14:26

Spółka została doceniona w projekcie „Analiza danych ESG w Polsce", przygotowanym przez Stowarzyszenie Emitentów Giełdowych, GES oraz Crido Business Consulting. To już druga edycja rankingu spółek giełdowych, które najlepiej raportują dane pozafinansowe z zakresu ochrony środowiska, społecznej odpowiedzialności oraz ładu korporacyjnego.
Enea
23.09.2013r. 13:46

Dziś Giełda Papierów Wartościowych rozpoczęła publikację indeksu WIG30, skupiającego największe i najbardziej płynne spółki z GPW. Nowy indeks lepiej odzwierciedla wielkość i zróżnicowanie sektorowe spółek notowanych na warszawskim parkiecie.
Eneacire
©2002-2018
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE